ГО «Молодь руху» вшанувала пам’ять головного командира УПА Романа Шухевича.
Автор Наталя Тітик   
Неділя, 05 березня 2017 14:43

 

Сьогодні, 5 березня, у Білогорщі ГО «Молодь руху» вшанувала пам’ять головного командира Української Повстанської Армії (УПА), генерал-хорунжого Романа Шухевича.

О 12:00 представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника Роману Шухевичу та разом виконали Державний Гімн України. Опісля, відбувся чин панахиди та віче, а відтак учасники заходу мали змогу  відвідати меморіальний музей.

5 березня 1950 року Україна втратила не тільки обдарованого військовика і одного з видатних представників того покоління. Втратила передусім керівника дуже високого класу.

Чекісти ганялися за Шухевичем рекордний термін. Жоден із керівників антикомуністичного підпілля не очолював його шість із половиною років поспіль. "Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах" — цей вибір у боротьбі із системою зробив Шухевич 5 березня 1950 року.

Також на віче виступив голова Молоді Руху Львівщини Іван Цюп'як. Він заявив, що добробут і благополуччя нашої країни залежить від усіх, від кожного. Тому ми, як свідомі громадяни, повинні також допомогти іншим бути національно свідомими, щоб і вони цілеспрямовано розбудовували Україну.

 

 

 

  

 


Share

Останнє оновлення ( Неділя, 05 березня 2017 15:34 )
 

Онлайн реєстрація

Банер