Хто не хоче, щоб убивць назвали убивцями?
Автор Administrator   
Четвер, 28 травня 2009 11:47
Колишній президент республіки Леонід Макарович Кравчук (1991-1994 роки) заявив, що вважає несвоєчасним порушення Службою безпеки України кримінальної справи за фактом вчинення геноциду українського народу в 1932-1933 роках.
Леонід Макарович висловив побоювання, що розслідування може посилити розкол у суспільстві. "Ті люди, які це робили - їх немає, частини документів дуже важливих також немає і настрої в суспільстві сьогодні такі, що це може лише посилити розкол", - запевнив Леонід Макарович, при цьому додавши, що хотів би знати справжні причини, мотиви геноциду, справжню кількість загиблих людей.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 29 травня 2009 09:50 )
Детальніше...
 
Автор Administrator   
П'ятниця, 17 квітня 2009 10:42

Великдень Молодий Народний Рух вітанняДорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина – дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!
Зі святом вас, шановні. Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


Голова ЛКО "Молодий Народний Рух"
Валерій Вермчук

Останнє оновлення ( П'ятниця, 17 квітня 2009 10:55 )
 
На перехрестях націоналістичної моралі
Автор Nac   
П'ятниця, 10 квітня 2009 14:42
Коли приїжджаю до Львова, завжди тішить думка, що в цьому галасливому натовпі, який юрмить вулицями давнього міста, більш ймовірно побачити справжніх патріотів, аніж в інших містах України. Тому завжди пильно ловлю погляди тих, хто дивиться мені у вічі прямо та впевнено, і намагаюся зазирнути глибше.
Останнє оновлення ( Середа, 15 квітня 2009 13:06 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 97 з 97

Онлайн реєстрація

Банер